O mnie

Nazywam się Noemi Jarek, jestem dyplomowaną wizażystką, stylistką (Akademia Wizażu i Stylizacji) i kosmetyczką (Szkoła Marzeny Daleckiej) oraz właścicielem firmy Strefa Stylizacji.

Nazwa firmy, którą stworzyłam nie jest przypadkowa, ponieważ zajmujemy się w niej właśnie całościową stylizacją obejmującą zabiegi lecznicze, kosmetyczno-upiększające, wizaż, dobór garderoby, sesje fotograficzne oraz szkolenia. Wraz z mężem fotografem/grafikiem, specjalizujemy się w fotografii modowej i produktowej. Mając na uwadze najwyższy standard wykonywanych usług, przy wielu projektach współpracujemy z fryzjerami, modelkami, oraz projektantami mody.

W Strefie Stylizacji możesz więc zadbać o każdy szczegół swojego wyglądu. W dodatku to Ty decydujesz, gdzie korzystasz z usługi! Chcesz świetnie wyglądać, ale nie masz ochoty wychodzić z domu? Przyjedziemy do Ciebie!

Wykonujemy zlecenia nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również firm. Obecnie jestem makijażystką polskiej marki odzieżowej MOSQUITO. Tworzę także makijaże na eventach selektywnej marki kosmetycznej ROUGE BUNNY ROUGE.

W roku 2015 zostałam finalistką OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MAKIJAŻU KOBIETY DOJRZAŁEJ w Gdańsku.

Współpraca

Mosquito
Małgorzata
Rogue Bunny Rogue