Fotografia i grafika

Fotografia i grafika

Jako firma zajmujemy się kompleksowo fotografią reklamową, produktową, architektury oraz organizowaniem sesji zdjęciowych dla osób prywatnych i firm. Posiadamy do dyspozycji kameralne studio fotograficzne w Kobierzycach pod Wrocławiem. Projektujemy również materiały poligraficzne oraz do publikacji w internecie.


Zajmujemy się

Projektowaniem materiałów poligraficznych
Projektowaniem grafiki internetowej
Wykonywaniem zdjęć portret, lookbook, produkt, reklama, architektura, wnętrza

Profesjonalnie zadbamy o każdy szczegół planu zdjęciowego. Wizaż, stylizacja, fryzura, dobór modelek, akcesoriów i miejsca to rzeczy, o które nie musisz się już martwić.


BESTSELLER


Chciałabyś odmienić swój styl, ale nie wiesz od czego zacząć? Marzysz o pięknej sesji portretowej, na której będziesz wyglądać jak gwiazda? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej metamorfozy!


USŁUGA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
CENA OD 390 ZŁ

Wybierając nasz bestseller

będziesz mogła zasięgnąć porad stylisty, wizażysty, fryzjera
zadbamy o profesjonalny makijaż fotograficzny, fryzurę i stylizację
otrzymasz 5 najlepszych, retuszowanych zdjęć

Każdy powierzony produkt jest traktowany z należytą dbałością. Staramy się uchwycić to, co w osobach, miejscach i produktach najlepsze. Nie boimy się kiedy ktoś patrzy nam na ręce. Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Twoja obecność nie jest dla nas przeszkodą. Zapraszamy.Strefa Stylizacji dba również o wsparcie graficzne firm i instytucji. Naszą specjalnością jest projektowanie materiałów poligraficznych oraz do publikacji w internecie. W jednym miejscu wykonasz zdjęcia oraz gotowe produkty marketingowe np. katalogi, broszury czy materiały POS.


Napisz wiadomość

Pole wymagane, musi zawierać adres e-mail
Bez wiadomości formularz nie może być wysłany.
Proszę wypełnić wymagane pola!