To przełomowe odkrycie odmieni Twoją skórę !

To przełomowe odkrycie odmieni Twoją skórę !

To przełomowe odkrycie odmieni Twoją skórę !


Sporo osób słyszało już o cennych właściwościach dobrze przyswajalnego kwasu hialuronowego. Jednak kwas LAKTOBIONOWY, który ma jeszcze więcej zastosowań - nie jest już tak zanany. Pora to zmienić ! Ten cenny produkt, wywoła prawdziwą rewolucję w pielęgnacji Twojej cery !


 Kwasy to część składników zabiegowych, które budzą chyba najwięcej obaw u klinetów, korzystających z oferty zabiegów kosmetycznych.

 - Czy moja cera nie będzie wyglądała gorzej ?


- Czy będę zaczerwieniona?


- Czy moja skóra będzie mocno się łuszczyć ?


Ze wzgledu na obawy wiele pań woli zrezygnować z pielęgnacji kwasowej, na rzecz innych zabiegów. To wielka szkoda, ponieważ kwasy są zaraz obok aparatury jednymi z najbardziej efektywnych zabiegów upiększających.

Mają one również unikalne właściwości,
których nie zapewni nam żaden zabieg ze sprzętem.

Na szczęście nowoczesna kosmetyka wyszła na przeciw potrzebom klientów, tworząc NOWEJ GENERACJI KWAS LAKTOBIONOWY, otrzymywany z naturalnie wystepującej laktozy.

- Dogłebne nawilżenie
- Spłycenie zmarszczek
- Profilaktyka przeciwstarzeniowa
- Wyrównanie kolorytu
- Wzmocnienie naczynek
- Leczenie teleangiektazji (juz popękanych naczyń)

TO WSZYSTKO BEZ ZACZERWIENIENIA, SZCZYPANIA  I PODRAŻNIEŃ !

Czy tego potrzebuje Twoja cera?

Jesli tak, to KWAS LAKTOBIONOWY JEST IDEALNYM ROWZIAZANIEM przy codziennej i gabinetowej pielęgnacji.

Co takiego nowatorskiego jest w tym kwasie?
Jego niesamowitą cechą jest przede wszystkim DELIKATNOŚĆ I DZIAŁANIE ŁAGODZĄCE. Może być używany przez cały rok, nawet u kobiet w ciąży karmiących piersią.

Kwas laktobionowy mimo niskiego PH , charaktryzującego kwasy - ze względu na swą budowę jest pozbawiony własciwości drażniących. Może być stosowany do pielęgnacji cery suchej, wrażliwej, reaktywnej i zmienionej chorobowo np. przy egzemie. Stymuluje fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych, elastycznych oraz wpływa na produkcję glikozaminoglikanów, co spowalnia procesy starzenia.

Najciekawszą jego właściwością jest
▼▼▼


DZIAŁANIE LECZNICZE PRZY CERZE PŁYTKOUNACZYNIONEJ, ZABURZENIACH NACZYNIOWYCH, A NAWET PRZY TRĄDZIKU RÓŻOWATYM

BADANIA KLINICZNE POTWIERDZIŁY DZIAŁANIE PRZECIWSTARZENIOWE JUZ PO 3 MIESIACACH STOSOWANIA KWASU LAKTOBIONOWEGO.


Deliktność, intensywne działanie i brak efektów ubocznych - za to pokochalismy KWAS LAKTOBIONOWY. Pora, żebyś i Ty go pokochała. Gwarantuję, że bedzie to miłość z wzajemnością ! ;-)

Jeśli jesteś zainteresowana profesjonalnymi kosmetykami lub zabiegami kosmetycznymi z kwasem laktobionowymskontaktuj się z NAMI.