Pracuj
z MODELKAMI

Zbuduj
PIERWSZE
Portfolio

Zdobądź
NOWE
Umiejętności

Sprawdź nasze kursy

Kurs
4You

Prywatna lekcja makijażu

Marzysz o tym, żeby wykonać na sobie trwały i piękny makijaż? Masz trudności z dobraniem kosmetyków? Chciałabyś mieć pewność, które kolory w makijażu pasują do Ciebie? Jaki kształt kreski będzie idealny? Chcesz wiedzieć jak wyglądać promiennie, nawet wtedy, kiedy jesteś zmęczona? A może pragniesz wręczyć jakiejś kobiecie niezwykle praktyczny prezent? Prywatna lekcja makijażu to idealne rozwiązanie. Na lekcji nauczysz się jak krok po kroku wykonać makijaż dobrany do Twoich potrzeb.

CZAS 2 h KOSZT 200 zł

Kurs
Single

Chcesz podszkolić swoje umiejętności wizażowe, albo zaczerpnąć inspiracji? Masz trudności z konkretną techniką lub typem makijażu? Możesz skorzystać z lekcji tematycznej, na której poznasz niezbędną teorię i przećwiczysz ją na zajęciach praktycznych. Wybierz jeden z tematów: makijaż dzienny, wieczorowy, ślubny, kobiety dojrzałej, makijaż glamour. Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, a my prześlemy ci PDF ze szczegółowym planem zajęć.

CZAS 4 h KOSZT 550 zł

Kurs
Basic

Chcesz zmienić swoją pasję makijażową w dochodowy zawód? Szukasz szkolenia, na którym zdobędziesz gruntowną wiedzę teoretyczną, będziesz mieć możliwość pracy na modelkach i ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT? Kurs BASIC jest dla ciebie! Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, a my prześlemy Ci PDF ze szczegółowym planem zajęć.

CZAS 20 h KOSZT 1950 zł

Kurs
Pro

Chcesz zdobyć wiedzę, umiejętności i skutecznie zachęcić klientów do korzystania z Twoich usług? Potrzebujesz porad dotyczących prowadzenia biznesu, marketingu i estetycznej prezentacji prac? Pakiet PRO to świetne rozwiązanie dla osób początkujących i tych które cenią rozwój na najwyższym poziomie. Wykonasz makijaże na modelkach, będziesz mogła współpracować z fotografem i zbudujesz swoje PROFESJONALNE portfolio. Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, a my prześlemy Ci PDF ze szczegółowym planem zajęć.

CZAS 40 h KOSZT 3900 zł

Make Up
Academy

Make up academy to specjalna oferta, skierowana dla grup 4 osobowych. Klimat pracy nadal jest kameralny i pozwala na poświęcenie czasu każdej kursantce. Program obejmuje wiedzę i praktykę z zakresu kursu PRO. Dodatkowo w grupie jest przyjemniej i TANIEJ ! Korzystając z tej oferty zdobędziesz umiejętności, nowe kontakty, miło spędzisz czas i zaoszczędzisz. Zapytaj o terminy! Skontaktuj się telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy, a my prześlemy Ci PDF ze szczegółowym planem zajęć.

CZAS 40 h KOSZT 3000 zł/os

Twoje stanowisko to

Idealne oświetlenie profesjonalne kosmetyki

pracuj z modelkami

Natalia
Natalia
Paulina
Paulina
Alicja
Alicja

Zbuduj pierwsze
portfolio

Zdobądź
certyfikat

Umów się na kurs

Pole wymagane, musi zawierać adres e-mail
Bez wiadomości formularz nie może być wysłany.
Proszę wypełnić wymagane pola!