Twoja reklama - prostsza i tańsza

Twoja reklama - prostsza i tańsza

Twoja reklama - prostsza i tańsza

A co gdyby reklama Twoich produktów lub usług była prostsza i tańsza niż Ci sie wydaje ? Im wcześniej zrozumiesz jak w dzisiejszym biznesie ważny jest wizerunek Twojej firmy, tym szybciej Twoja działalność stanie się OPŁACALNA.


Dzisiaj wiele firm, z których usług korzystasz lub korzystałeś nie posiada nawet swojego biura, jednak sprzedawanie usług lub produktów wychodzi im świetnie. Dlaczego? Ponieważ wzbudzają twoje zaufanie i wyglądają profesjonalnie. Oczywiście w parze musi iść jakość tego, co oferują. Jednak ciężko uwierzyć w jakość  jeśli wizerunek firmy nie wbudza zaufania :)

Zastanów się w jaki sposób sam wyszukujesz interesujące Cię produkty i usługi.Zwykle kluczową rolę odgrywa internet. Tempo życia sprawia, że nie ma możliwości "przejrzeć całego internetu". Dlatego decydujesz się na firmy, które w krótkim czasie najlepiej się zaprezentują. Jeśli chcesz dać się odnaleźć i wybrać potencjalnemu klientowi powinieneś zastosować jedną z NAJWAŻNIEJSZYCH zasad - ZADBAĆ O SZCZEGÓŁY.

Co mamy na myśli pisząc o wizerunku firmy i szczegółach?

To detale takie jak:

- jakość zdjęć (prezentacja Twoich produktów/usług),
- estetyka Twoich mediów społecznościowych,
- spójna identyfikacja wizualna (logotyp, wizytówki, strona internetowa, reklama tradycyjna)
- zrozumiały przekaz treści (grafika/infografika)

Te czynniki oprócz jakości oferowanych usług/produktów, opinii i cen odgrywają zasadniczą rolę w procesie decyzyjnym. Często dzieje się to na poziomie podświadomości.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że osoby, które planują założyć działalność lub dopiero co założyły biznes (małe firmy) - nie są w stanie "ogarnąć" wszystkiego samodzielnie. Zasadniczą kwestią jest też tutaj budżet, który na początku w dziedzinie reklamy i marketingu jest bardzo ograniczony.Na początku tego wpisu zadaliśmy pytanie: "Co by było gdyby reklama twoich usług była prostsza i tańsza niż Ci się wydaje? "Myślimy, że pewnie byś się co namniej nad nią zastanowił ;)

Widząc potencjał w małych przedsiębiorstwach, które rodzą się z pasji zdecydowaliśmy się wyjść na przeciw. Chcemy dać Wam jakość i pokazać Was z jak najlepszej strony. Dlatego jeśli planujesz założyć działalność lub prowadzisz firmę krócej niż 24 m-ce mamy dla Ciebie duże rabaty. Z każdego budżetu jesteśmy w stanie WYCISĄĆ MAKSIMUM.

Dlaczego?

Studio Strefa Stylizacji to miejsce, w którym kompleksowo realizujemy usługi fotograficzno-graficzne. Dzięki temu możemy zaoferować NAJLEPSZE CENY.
Od wykonania fotografii we własnym studio po wykorzystanie jej w stworzonej na twoje potrzeby grafice, banerze itd.

Mamy również wiedzę i specjalistów z zakresu:

- stylizacji
- doboru kolorystyki i jej wpływu na ocenę produktu/usługi
- fryzjerstwa i wizażu

Pasja i konsekwentna reklama zawsze dają rezultaty. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy Was wspierać w osiąganiu sukcesów! :D

Jeśli jesteś ciekawy jaką ofertę chcemy zaproponować Tobie - zgłoś się w formularzu kontaktowym TO NIC NIE KOSZTUJE . :)